Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Folie Przeciwsłoneczne

Folie Antywłamaniowe

Folie Ozdobne
  • Oszczędność kosztów energii
Dzięki zastosowaniu folii okiennych zaoszczędzisz wydatki związane z klimatyzowaniem pomieszczeń. Szczególnie latem, podczas gwałtownych upałów temperatura pomieszczeń znacznie wzrasta. Z pomocą przychodzą folie Scotchtint™. Redukują one ilość ciepła przedostającego się do budynku.
  • Redukcja oślepiania promieniami słonecznymi
Podczas pracy z komputerem wiele razy spotkałeś się z uciążliwym oślepianiem przez światło dzienne? Twoje stanowisko pracy znajduje się w pobliżu okna przez co praca staje się mniej komfortowa? Folie firmy 3M rozwiązują ten problem, zapewniając optymalny dopływ światła do wnętrza.
  • Komfort
Folie okienne stabilizują temperaturę wewnątrz pomieszczeń dzięki redukcji ciepła przenikającego przez szyby okienne. Ma to szczególne znaczenie latem, kiedy nagrzewanie wnętrza jest redukowane nawet o 80 %. Zimą z kolei specjalne folie termoizolacyjne obniżają straty ciepła o 30%. Dzięki temu wahania temperatury wewnątrz pomieszczeń są mniejsze co wpływa na komfort.
  • Bezpieczeństwo
Nieocenione w ochronie zdrowia i życia, a także zabezpieczenia mienia wszelkich obiektów są folie Scotchshield™. Ich specjalna struktura sprawia, iż naklejone na szybę stanowią swoistą tarczę chroniącą przed wtargnięciem do budynku, skutkami eksplozji oraz wandalizmu, a także przypadkowego stłuczenia. Folie te są wykorzystywane w obiektach dyplomatycznych i wojskowych na całym świecie, co potwierdza ich skuteczność.
  • Wygląd elewacji

Wygląd budynku jest jednocześnie wizytówką naszej firmy. Zastosowanie folii okiennych wpływa znacząco na poprawę atrakcyjności budynku, nadając mu nowoczesny wygląd.

  • Ochrona wyposażenia
Wszystkie oferowane przez nas folie w znacznym stopniu redukują promieniowanie UV odpowiedzialne za płowienie i blaknięcie. Dzięki temu pomieszczenia dłużej wyglądają jak nowe.

Modeso

Firma Modeso jest autoryzowanym dystrybutorem firmy 3M.

Dystrybutor

s
Systemy Prezentacji Folie Maty Taśmy Antypoślizgowe Filtry Prywatyzujące Lampy LED Systemy Oświetlenia Kontakt


© MODESO 2008. All rights reserved